Webasto - Thermo Top Evo 5 Diesel 12 V Basic

Kód: 1314815B
Neohodnoceno
Značka: WEBASTO
25 047 Kč / Ks 20 700 Kč bez DPH
Skladem
Thermo Top Evo 5 Diesel 12 V Basic

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buďte v pohodě i v dešti, sněhu a ledu všude okolo. Čistá, průhledná okna a příjemné teplo v interiéru nezávisejí na velikosti vozu. Společnost Webasto nabízí prvotřídní řešení pro každý typ vozu.

Pohodlí na míru pro každý typ vozidla. Společnost Webasto vyvinula novou generaci svojí řady nezávislého topení do auta Thermo Top Evo, která je určena především pro nové typy vozů a pro vozy s omezeným prostorem pro montáž. Je k dispozici ve výkonnostních třídách 4, 5 a 5+ a nabízí optimální výkon pro jednotlivé velikosti vozů.
Nejvýkonnější nezávislé topení ve své třídě, Thermo Top Evo 5+ společnosti Webasto, poskytuje díky řadě inovací obzvláště rychlé a účinné vytopení dokonce i pro velké prostory pro pasažéry.

Přínosy řešení společnost Webasto pro automobily

  • Extrémně malá konstrukce poskytující úsporu místa
  • Při hmotnosti jen 2,1 kg jde o nejlehčí topení ve své třídě
  • Účinná a stabilní topná kapacita
  • Nízká spotřeba paliva a minimální emise během provozu
  • Lze kombinovat se všemi ovládacími prvky
  • Montážní sady pro nejběžnější modely vozů

 

Maximální komfort díky spolehlivé technice a inteligentním službám, tím se vyznačuje nová generace nezávislého topení Thermo Top Evo. Vysoký výkon a efektivní provoz – při velmi nízké spotřebě paliva nebo elektrické energie.

Namísto mrznutí ihned nastoupíte do vyhřátého automobilu - nezávislé topení Webasto podporuje v chladných měsících komfort a bezpečnost díky plně vytopenému interiéru, rozmrazeným oknům a předehřátému motoru.

Přednosti předehřevu motoru: odpadá fáze studeného startu a motor se méně opotřebovává, protože startuje zahřátý na provozní teplotu. Kromě toho spotřebovává teplý motor méně paliva a produkuje méně škodlivin.*

 

Příjemné klima – bez ohledu na to, kde jste na cestě

Thermo Top Evo je k dostání ve třech výkonových kategoriích 4, 5 a 5+, takže nabízí optimální řešení pro všechny velikosti vozů. Thermo Top Evo 5+ je nejsilnější topení ve své kategorii a rychle a efektivně vytopí i velké interiéry

Individuální ohřev: pro řidiče na krátkých trasách a individualisty

Pro všechny, kdo si přejí obzvláště krátké časy ohřevu, nebo velmi variabilní možnosti vytápění, Webasto vyvinulo dvě doplňkové sady pro Thermo Top Evo 4 a 5: Webasto Individual Quick a Webasto Individual Select.

Pro krátké a spontánní jízdy: Individual Quick

Doplňková sada Webasto Individual Quick soustředí veškerý výkon topení na interiér a odmrazování čelního skla. Výsledek: teplejší interiér již zhruba po 15 namísto obvyklých 30 minut. Řešení: Nezávislé topení se namontuje do topného okruhu, motor je tedy vynechán.

Pro opravdovou svobodu volby: Individual Select

Chcete si pokaždé zvolit jiný režim ohřevu? Doplňková sada Individual Select umožňuje tři volitelné varianty vytápění:

1. Režim interiéru. Výkon topení se soustředí na interiér, výrazně méně zatěžuje baterii a během pouhých 15 minut zajistí příjemné teplo a rozmrazená okna.

2. Standardní režim pro současné předehřátí motoru i interiéru

3. Kombinovaný režim pro vytápění s časovým posunem

Nejprve se na požadovanou teplotu zahřeje kabina řidiče, pak se zapne ohřev motoru.

 

Přestavbová sada pro vozy se vznětovými motory

Mnoho vozů se vznětovými motory je již z výroby vybaveno přihřívačem. Se sadou od Webasto je možné získat s malými náklady plnohodnotné nezávislé topení. Tak si užíváte výhod topení, i když vůz stojí, a to včetně úplného výběru ovládacích prvků.

 

Technické údaje topení

 

 

 

!!! K topení je potřeba zakoupit další potřebné vybavení - zástavbovou sadu, ovladače, popřípadě jiné doplňky... !!!

!!! Výrobek patří do skupiny odborné certifikované montáže - pro Vaši bezpečnost a dodržení záruk !!!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: